30.11.2019. 22:24
Večiti derbi
Вечити дерби / Извор: СД/илустрација

Није им било спаса.

Поновило се зрењанинско ватерполо куп полуфинале, пошто је Шабац је савладао Партизан са 13:10, док је у другом мечу у борби за пласман у финале Црвена звезда поражена од Радничког из Крагујевца са 9:8. Тако даће у недељу од 18 и 30 у борби за трофеј снаге одмерити Шабац и Раднички.

ИМАЛИ СУ ВЕЛИКИ МОТИВ: Откривено колико су Баварци премирали своје играче после 6:0 на Маракани!

ДА ЛИ ЈЕ ГОЛ МАРИНА РЕГУЛАРАН? Процените сами... (ВИДЕО)

ПОСЛЕ КИКСА У ХОЛАНДИЈИ: Стојковић донео ВАЖНУ одлуку!

Партизан је последњи пут повео 8:7 почетком треће четвртине, поготком Радуловића, али је Марковић из петерца, а затим и до тада неприметни Вучинић, успели да преокрену резултат. Када је шест минута пре краја најбољи појединац Васић, повисио на 10:8 чинило се да је победник решен, међутим, упорни и борбени црно-бели су два минута пре краја вратили утакмицу у егал (10:10), али је ту њихов даљи отпор престао јер у одбрани нису имали решење за већ поменутог Васића.

Партизан – Шабац 10:13 (5:4, 2:3, 1:2, 2:4)

Београд – Базен: Милан Гале Мушкатировић. Гледалаца: 450. Судије: Раковић-Крстоношић, Анђелић. Играч више: Партизан 16 (6), Шабац 14 (7). Петерци: Шабац 3 (3).

ПАРТИЗАН: Булајић, Гбадамаси, Бараћ, Нешић 1, Радуловић 1, Андрин 1, Смиљевић 2, А. Митровић, Вићковић 1, Радојевић 2, Радоњић 2, П. Митровић, Влаховић, Пујовић. Тренер: Ћирић.

ШАБАЦ: Филиповић, Ераковић, Марковић 2, Репановић, Рамирез, Васић 5, Рогач, Илић, Вашовић 1, Вучинић 2, Матковић 1, Белкић, Вукадиновић, Радуловић 2. Тренер: Мировић.

Раднички је искористио своје тренутке и у последњој четвртини надокнадио минус од два гола. У завршних осам минута прво је Јанковић довео Звезду у вођство 8:6, да би РадованлијаДино и Тохољ за непуна два минута преокренули резултат. Имала је Звезда последњи напад, тајм-аут после играча више, али је Радовићу испала лопта.

Раднички – Црвена звезда 9:8 (2:3, 2:3, 2:1, 3:1)

Београд – Базен: Милан Гале Мушкатировић. Гледалаца: 450. Судије: Голијанин и Путниковић. Играч више: Раднички 8 (4), Црвена звезда 12 (5). Петерци: Раднички 1 (1).

РАДНИЧКИ: Добожанов, Бранковић 1, Станојевић 3, Јанковић, Тохољ 2, Пролов, Лобов, Дино 2, Панић, Радованлија, Лукић 1, Томашевић, Тодоровски, Пљеванчић. Тренер: Стевановић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Мишовић, Танкосић, Касум, Шулц, Васин, Илић, Аџић 1, Јанковић 2, Рађен, Вукићевић 3, Гусаров 1, Радовић 1, Иванов, Милојевић. Тренер: Милановић.

Погледајте како изгледа српска одбојкашица Ана Живојиновић.

КАКО СЕ ДАЈЕ ЕВРОГОЛ: Радоњић ће вам објаснити за САМО 6 секунди (ВИДЕО)

ОРЛОВЕ ЧЕКА ЈОШ МНОГО ПОСЛА: Жреб за НАЈЧУДНИЈЕ ЕП је пред нама, ево шта може да се деси Србији (ФОТО)

ТРЕБАЛО МУ САМО 15 МИНУТА: Радоњић пресудио Бресту и то каквом ГОЛЧИНОМ (ВИДЕО)