"ЛАЛЕ" СРУШИЛЕ КАТАР: Резултат који НИКАКО НЕ ОДГОВАРА Србији!

19.01.2023. 18:00
Rukomet
Рукомет / Извор: МН Press

Наставља се Светско првенство...

У првом мечу дана на Светском првенству у рукомету састали су се Катар и Холандија, а победу су однеле "лале" резултатом 32:30 (19:15). То је резултат који никако не одговара Србији, пошто су Холанђани управо директан ривал Србији у другој фази, као и за евентуални пролазак у четвртфинале.

СЈАЈНА ВЕСТ: Бронза за српски микс у Осијеку!

ЂЕРОНА: Велики број талентованих играча у Норвешкој представљају опасност

ПАЗОВЧАНКЕ БОЉЕ У У СРПСКОМ ДЕРБИЈУ У ЕВРОПИ: Јединство у четврфиналу Купа изазивача

Холанђани сада имају четири бода, два више од Србије, уз утакмицу више, док се Катар практично сада већ опростио од проласка даље.

А није тако деловало у већем делу сусрета, јер је Катар константно водио, на полувремену чак са четири гола разлике (19:15).

Међутим, серија 3:0 на старту другог дела приближила је Холандију, а преокрет смо добили у самој завршници када је уследила нова серија и бег на 30:27.

То се све одиграло у последњих 10 минута, па је Холандија уписала злата вредан преокрет и победу.

Мадади је био незаустављив са чак 11 погодака, али то није било довољно Катару.

Холанђане су предводили Смитс и Тен Велде са по осам голова, док је шест постигао Верстајнен.

У исто време играо се меч групе 4 у ком је Бахреин савладао САД резултатом 32:27 (17:13).

Ту је врло слична ситуација, пошто сада Бахреин има четири гола, а Американци су и даље на нули.

Најефикаснији играч тог сусрета био је Ал-Сајад са девет голова, док је код Американаца шест имао Ходерсен.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа Нора Сегура, бивша девојка Тима Хауарда