ЛИГА ШАМПИОНА: Олимпијакос прејак за Нови Београд

09.11.2021. 21:20
Vladimir Vujasinović
Владимир Вујасиновић / Извор: МН Press

Славље гостију.

Ватерполисти Новог Београда поражени су у свом базену од Олимпијакоса са 9:12 (2:4, 3:2, 0:4, 4:2).

КУП ПРЕДСЕДНИКА: Себић пети у Вроцлаву

ТУГА ЗА СРПСКИ СПОРТ: Преминуо један од највећих боксерских великана Србије

СПЕКТАКЛ: Филип Филиповић поново у Београду, Вујасиновић спремио замку

Олимпијакос је одлично почео меч, повео са 4:2 после прве четвртине, да би у другој имао плус четири (6:2), али су добром серијом изабраници Владимира Вујасиновића смањили на 5:6 пре полувремена.

Пресудна је била трећа четвртина, у којој је гост водио са 10:5 и тиме фактички обезбедио тријумф. Последњу деоницу решио је домаћин у своју корист, али недовољно да се избегне пораз.

Голове за Нови Београд, постигли су: Ника Шушиашвили три, Душко Пијетловић два, Душан Мандић, Никола Јакшић, Ангелос Влахопулос, Виктор Рашовић по један. Код Олимијакоса, Константинос Генидијунас је постигао четири, Филип Филиповић и Хрисовалентис Хрисопатис по три, Јанис Фонтулис два гола.

У наредном колу, Нови Београд гостује екипи Јадрана из Сплита, док ће Олимпијакос гостовати екипи Ференцвароша.

Погледајте како изгледа Беатрис Мореира, девојка Гиљермеа Соареша фудбалера Браге