29.03.2022. 21:15
Dejan Savić
Дејан Савић / Извор: МН Press

Нови неуспех.

Ватерполисти Црвене звезде поражени су од Хановера у Немачкој, 14:11 (3:2, 2:5, 3:3, 3:4) у 11. колу Лиге шампиона.

Mozzart и Орлови добитна комбинација за Катар

ДА ЛИ ЈЕ БИЛО ПРИТИСАКА ДА СЕ ОДУСТАНЕ ОД ТРКЕ У ЏЕДИ? Директор Мерцедеса објаснио шта се све дешавало

ПАО СА МОТОРА ПРИ БРЗИНИ 180 КМ/Х: Велики шампион због проблема са видом пропушта трку у Аргентини

Звезда је добро отворила меч, водила до финиша полувремена са 5:4, али је први озбиљнији пад доживела управо у завршници друге четвртине. Домаћин је меч преломио почетком последње деонице и дошао до важног тријумфа.

Најефикаснији код црвено-белих били су Родољуб Гајић, Гаврил Суботић, Милош Вукићевић и Стефан Пјешивац са по два постигнута поготка.

Код Хановера бољи од осталих су били Фин Шулце са четири, Ивана Нагајев са три, односно Дарко Бргуљан и Александар Радовић са по два гола.

Звезда је на претпоследњем, осмом месту у групи са скором од једне победе, једног ремија и девет пораза. Хановер је забележио четири победе, два ремија и пет пораза и заузима четврто место.

У наредном колу Звезда ће дочекати Про Реко, док ће Хановер гостовати ОСЦ-у.