09.12.2017. 18:56
VK Partizan
ВК Партизан / Извор: МН Press

Четврто коло.

Четврто коло - четврти пораз. Ватерполисти Партизана су у утакмици 4. кола Лиге шампиона у Атини изгубили од Олимпијакоса. Грчки клуб је славио резултатом 16:8 (5:1, 4:2, 3:4, 4:1).

ПРЕЛОМИЛА ЈЕ: Секси дива напушта посао порно глумице и окреће се НОВОМ, тек сад ћете гледати (ФОТО)

ОДЛУКА ЈЕ ДОНЕТА: Мундобаскет 2023. играће се у Јапану, Индонезији и на Филипинима (ФОТО)

Меч је решен на самом почетку, већ после прве четвртине домаћин је имао четири гола вишка, а на полувремену је водио са 9:3. Црно-бели су успели на почетку треће деонице, головима Манојловића и Томића, да приђу на минус 4, али је то био њихов максимум у Атини. По три гола за Олимпијакос су постигли Фунтулис и Гунас, док су у Партизану најефикаснији били Томић и Радоњић са по два гола. После 4. кола Лиге шампиона Олимпијакос је први на табели групе А са 10 бодова, док је Партизан на последњем месту, без бодова.