НАСТАВЉА СЕ ДОМИНАЦИЈА: Ферштапен ВЕЗАО трећу победу

04.07.2021. 16:55
Maks Ferštapen
Макс Ферштапен / Извор: Профимедиа

Убедљив је и у генералном пласману.

Возач Ред Була Макс Ферстапен дошао је до треће везане победе за три недеље пошто је славио на Великој награди Аустрије, деветој трци овогодишњег шампионата Формуле 1.

ДОКТОРКА ЗА КЛАЂЕЊЕ! Станија "покидала" ЕУРО ТИКЕТ и новац донирала у хуманитарне сврхе (ФОТО)

ЗАРАЗИО СЕ У АВИОНУ? Васић из Атине негативан кренуо у Јапан, у Токију позитиван на корону

ОТПАЛА МНОГА ПОЗНАТА ИМЕНА: Савић објавио списак играча пред турнир у Београду!

Финале квалификационог турнира за Олимпијске игре. И Србија и Италија су биле убедљиве у полуфиналу, али домаћи терен у Београду и објективно квалитетнији састав дају Орловима улогу фаворита са квотом 1,30 на победу тима Игора КокошковаПогледајте и остале Mozzart квоте за меч Србија – Италија.

Друго место заузео је Валтери Ботас у болиду Мерцедеса, док се на трећем степенику победничког постоља нашао возач Мекларена Ландо Норис. Актуелни шампион Луис Хамилтон, који је током већег дела трке био најближи Ферстапену, заузео је четврто место.

У генералном пласману Ферштапен има 182, Хамилтон 150, док Серхио Перез има 104 поена.

Погледајте како изгледа Кармен Електра, бивша супруга Дениса Родмана.