НОВО ЗЛАТО ЗА СРБИЈУ: Немеш ПОБЕДИО Пољака у финалу Првенства Европе

25.04.2021. 20:58
Mate Nemeš
Мате Немеш / Извор: Профимедиа

Велики успех.

Српски рвач Мате Немеш освојио је златну медаљу у грчко-римском стилу у категорији до 67 килограма на Европском првенству у Варшави. У финалу је савладао Матеуша Бернатека из Пољске резултатом 7:2.

СТРАВИЧНО: Да се НАЈЕЖИШ од хорора - ПУКЛА му је нога! Противник у чуду, УХВАТИО се за главу (ВИДЕО)

У ЦРНОЈ ГОРИ БЕСНИ ЗБОГ СРПСКИХ ТРОБОЈКИ: Погледајте како је боксерски ВИЦЕШАМПИОН дочекан у Подгорици

КАКАВ УВОД ЗА ФИНАЛЕ КУПА СРБИЈЕ: Вечити ЗАКАЗАЛИ нови окршај!

Ово је највећи успех у каријери 27-годишњег Немеша који је био трећи на Светском првенству у казахстанском Нур-Султану 2019. Рвачи Србије из Пољске се враћају са две златне медаље, јер је претходно Зураби Датунашвили освојио титулу.