ПРЕДНОСТ ЗА ТЕНТ: Обреновчанке боље од Звезде у првом мечу 1/16 финала Купа Србије

22.11.2023. 20:55
ŽOK TENT
ЖОК ТЕНТ / Извор: МН Press

Веома узбудљив дуел.

Одбојкашице ТЕНТ-а из Обреновца победиле су у првој утакмици полуфинала Купа Србије Црвену звезду резултатом 3:2 (22:25, 25:17, 13:25, 25:20 и 15:10), после 111 минута игре.

Џудисти Звезде спремни на поход на титулу Лиге шампионаDžudo klub Crvena Zvezda

Џудисти Звезде спремни на поход на титулу Лиге шампиона

БАШ ПРЕТЕРУЈЕ: Пољак екстремно самоуверен да ће поразити Србина на Јовањдан! То му је УСПУТНА СТАНИЦАJan Blahovic

MMA СВЕТСКО ПРВЕНСТВО: Србија има два представника у четврфиналуDževad Baltić

MMA СВЕТСКО ПРВЕНСТВО: Србија има два представника у четврфиналу

Обреновчанке су током утакмице у дворани "Вождовац" на Бањици два пута имале сет минуса, али су на крају успеле да преокрену и стигну до победе која им даје предност пред реванш меч.

У другом полуфиналном дуелу састају се Уб и Јединство. Реванш мечеви полуфинала Купа Србије играће се 13. децембра.