ОРЛОВИ БЕЗ МЕДАЉЕ: Пољска победила Србију у мечу за бронзу

19.09.2021. 19:07
Odbojkaška reprezentacija Srbije
Одбојкашка репрезентација Србије / Извор: МН Press

Ван победничког постоља

Одбојкашка репрезентација Србије освојила је четврто место на првенству Европе, пошто је у утакмици за бронзу поражена од домаће селекције Пољске са 0:3 (22:25, 16:25, 22:25)

СКАНДАЛ ТРЕСЕ ОДБОЈКУ: Монтиран видео-челенџ у полуфиналу Европског првенства? (ФОТО)

ПОДРАШЧАНИН ИСКРЕН: "Као и све у животу, све по заслузи"

БЕЗ ПОМОЋИ ОЛИМПИЈСКОГ КОМИТЕТА: Нина Радовановић открила ко је ЗАСЛУЖАН за њен одлазак у Токио

Нису изабраници Слободана Ковача успели да се опораве од пораза од Италије, док је домаћи тим успео да преболи елиминацију од Словеније после правог спектакла.

ПСЖ се обрукао на гостовању Брижу у Лиги шампиона, одиграо је 1:1 са Месијем, Нејмаром и Мбапеом у нападу, а вечерас (20.45) очекује га дуел с можда и највећим ривалом Лионом. Квота на кеца је 1,37, а на kombinazziju 1&3 1,65. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за ПСЖ - Лион.

Први сет меча за треће место био је неизвестан до саме завршнице, у којој су Пољаци изашли као победници. Друга деоница потпуно је припала домаћину, Србија уопште није могла да се консолидује, те је освојила свега 16 поена, и допустила Пољској да олако дуплира предност.

Ни трећи сет се није претерано разликовао, од самог почетка истог Пољска је кренула одлучно по утешно треће место, пред својим навијачима.

У финалу првенства Старог континента састају се Словенија и Италија од 21 час.

Погледајте како изгледа Нора Сегура, бивша девојка Тима Хауарда.