ОРЛОВИ НИСУ ДОЗВОЛИЛИ ИЗНЕНАЂЕЊЕ: Рафална ПАЉБА против Словака!

06.11.2021. 07:42
rukometna reprezentacija Srbije
рукометна репрезентација Србије / Извор: МН Press

Припремни меч.

Рукометна репрезентација Србије рутински је победила Словачку на њеном терену, у првом од два пријатељска меча, резултатом 21:32, у склопу припрема за Европско првенство у Мађарској и Словачкој које је на програму од 13. до 30. јануара 2022. године.

НБА: Ратници као у ШАМПИОНСКИМ данима, седам од 8! Бјелица запечатио ПОНИЖАВАЊЕ Пеликанса (ВИДЕО)

ЗВЕЗДА СВЕ ЈАЧА: Најбољи стрелац у историји репрезентације поново међу црвено-белима

ЗЛАТО И БРОНЗА ЗА СРБИЈУ: Андреа је нова шампионка Европе, док је Надежда ТРЕЋА

Лош почетак

Домаћи су нешто бољи започели дуел и повели са 3:0, али су после тога Орлови преузели конце игре и питали се на терену. Србија је изједначила до 10. минута, а средином полувремена стекла и предност коју је потом само повећавала.

На полувремену је она износила три гола (11:14), док су у наставку изабраници селектора Тонија Ђероне изгледали још моћније и на око десет минута пред крај "пробили" су границу двоцифрене разлике. Утакмицу су потом само мирно привели крају и решили је са 11 голова вишка у своју корист.

Предњачио Илић

У српској селекцији, најефикаснији са по пет постигнутих голова били су капитен Немања Илић и дебитант у сениорском тиму Данило Радовић.

Нови, други меч, између Словачке и Србије на програму је у суботу, 6. новембра од 18.00 часова у Братислави.

Све спортске вести прочитајте на ОВОМ линку.

Погледајте како изгледа Марина, супруга Војшеха Шчешног.