ПЕТЕРЦИ ОДЛУЧИВАЛИ: Јадран ПОТОПИО Звезду!

18.10.2023. 21:41
VK Crvena zvezda
ВК Црвена звезда / Извор: МН Press

Треће коло Лиге шампиона...

Ватерполисти Јадрана из Херцег Новог савладали су у трећем колу Лиге шампиона Црвену звезду и то после петераца са 21:20. У регуларном току било је 8:8.

КОЈАДИНОВИЋ БЛИСТАО, ПАРТИЗАНУ ИПАК САМО БОД: Црно-бели делимично задовољни гостовањем у Крагујевцу

"Једино смеће и безвредно г***о си ти, Дејна Вајте" Чувени борац ПОЛУДЕО због председника, НЕ ПРАШТА МУ

Да ли је Мекгрегор напаствовао жену у WC-u док је Јокић играо кошарку? Стигла СУДСКА ПРЕСУДА

Прву деоницу Јадран је добио резултатом 2:1, а поменути квартал обележила је велика борба за сваку лопту.

Звезда је фантастично заиграла у наставку. Гаврил Суботић и Лукаш Семан донели су предност црвено-белима на полувремену. Наставак је донео и много узбуђења, а посебно ефикасна била је трећа четвртина која је завршена резултатом 3:3.

Црвено- бели су у последњем кварталу имали 8:5 и победу у џепу, али је екипа из Херцег Новог на крају ипак тријумфовала.

Што се голгетерског учинка тиче, у победничком тиму истакао се Мартин Гардашевић са четири гола. Код Црвене звезде бољи од осталих били су Лукас Срђан, Гаврил Суботић и Марко Радовић, који су постигли по два поготка.

Након овог меча Јадран заузима трећу позицију у групи Ц са два бода, а црвено-бели су остали на четвртој позицији са само једним бодом на свом конту.

У наредном колу које је на програму 31. октобра, Звезда ће угостити Јадран из Сплита.

Дан раније свој меч у Лиги шампиона одиграо је и други српски клуб, Нови Београд. Поменути клуб је поражен од Сабадеља резултатом 12:10.