ПОРАЗ ЗА КРАЈ ПРИПРЕМА: Комбиновани састав Орлова изгубио од Словеније

10.01.2018. 20:03
Rukometna reprezentacija Srbije
Рукометна репрезентација Србије / Извор: МН Press

Меч одигран у Велењу.

Рукометаши Србије доживели су нови пораз од Словеније, други у два дана, у последњој провери пред почетак Европског првенства у Хрватској. Орлови су у Велењу поражени резултатом 25:33 (15:14), али су меч одиграли без већине кључних играча. У жељи да сачува свежину састава пред старт на Европском првенству против Хрватске, селектор Јовица Цветковић одморио је Ненадића, Шешума, Вујина, Марсенића, Цупару и Вујића, али се то није осетило у игри Орлова у првом полувремену.

АКО ОДУСТАНЕ, НЕЋЕ БИТИ ИСТО: Велики Новаков пријатељ одустаје од Аустралијан опена?

МИСТЕРИОЗНО: Леонардо НЕСТАО, навијачи Ал Ахлија у неверици (ФОТО)

Јовановић, Зеленовић и Обрадовић водили су напад српског тима, који је до полувремена успео да остане у предности (15:14). Наставак дуела донео је далеко ангажованију игру у одбрани састава селектора Веселина Вујовића. Најефикаснији у српском тиму били су Зеленовић са шест голова и Обрадовић са четири гола. У четвртак у јутарњим сатима српски рукометаши путују у Сплит, где их у петак увече очекује меч против Хрватске на старту Европског првенства.