ПРВА ПРОВЕРА НЕУСПЕШНА: Србија поражена од Немачке

04.04.2018. 22:03
Rukometna reprezentacija Srbije
Рукометна репрезентација Србије / Извор: МН Press

Панцери славили са 26:19 у Лајпцигу.

Рукометна репрезентација Србије поражена је у првом пријатељском мечу играном у Лајпцигу од Немачке са 26:19 (12:7). Селектор Љубомир Обрадовић није могао да рачуна у овом мечу на Петра Ненадића, Жарка Шешума, Петра Ђорђића, Марка Вујина, Добривоја Марковића и Бојана Бељанског.

Легендарни атлетичар промотер Београдског маратона

САВИЋ КРИТИЧКИ НАСТРОЈЕН: Занемарује се психо-физичко стање играча, као да играмо у НБА

Немци су до предности од пет голова на полувремену дошли захваљујући сјајним одбранама голмана Силвија Хајнефетера, због чега су Орлови после прва четири гола за 10 минута, у преосталих 20 до великог одмора постигли свега три.

ПРЕСЛАТКО: Ана Ивановић новом сликом са сином Луком РАЗНЕЖИЛА све фанове на Инстаграму (ФОТО

Србија није успевала никако да смањи заостатка за Немцима, а последњи покушај је био у 47. минуту када је било 18:14. Мерђутим, после тајм-аута Панцери су снажно одиграли у завршници и тако дошли до победе.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.