РАПСОДИЈА НОВОГ БЕОГРАДА: 32 гола у мрежи Наиса

06.10.2021. 21:05
Vladimir Vujasinović
Владимир Вујасиновић / Извор: МН Press

Убедљив тријумф.

Ватерполисти Новог Београда победили су у првом колу Суперлиге Србије Наис из Ниша 32:1 (9:0, 7:0, 9:1, 7:0).

Почиње Суперлига Србије, најјача ватерполо лига у свету

СИГУРАН СТАРТ КВАЛИФИКАЦИЈА: Србија лако са Турском у Зрењанину

ЗА ИСТОРИЈУ: Србија савладала Хрватску и освојила ПРВУ медаљу! На полувремену их ПОНИЗИЛИ - 33:0

Фуриозно је кренула екипа Новог Београда у сезону. Предвођена чак четворицом освајача олимпијског злата из Токија од старта је почела да пуни мрежу гостију из Ниша. До полувремена је већ резултат био 16:0. А први гол је примљен у трећој деоници.

Најефикаснији у редовима домаћих је био Вучинић, са чак осам постигнутих погодака.

НОВИ БЕОГРАД: Г.Пијетловић, С.Рашовић 5, Мандић 4, Томић, Вучинић 8, Д.Пијетловић 3, Мартиновић 2, Јакшић, Перковић 1, Влахопулос 2, Драшовић 2, Жоло, Шушиашвили 5. Тренер: Вујасиновић.

НАИС: Лазић, Стаматов, Пошмуга, Вуловић 1,Миљковић, Вујовић, Барбарез, Ковачевић, Кујовић, Шиљ, Поги, Бербењук, Томић, Лазић. Тренер: Живић