РАСИСТИЧКИ ИСПАД ЛИНА ЧЕРВАРА: Хрватски селектор вређао противника уз бруталне псовке (ВИДЕО)

05.01.2020. 19:07
Lino Červar
Лино Червар / Извор: Профимедиа

Невероватно.

Рукометаши Хрватске победили су Катар 33:28 у другој утакмици на Кроатиа купу и последњој утакмици пре Европског првенства које почиње следеће недеље. Каубоји су се дуго мучили са жилавим Катаром и тек у завршници сломили отпор гостију и великим преокретом у завршници победили са чак и убедљивих 33:28.

НЕ МИРИШЕ НА ДОБРО: Нови УБЕДЉИВ пораз Орлова!

Шпанци савладали ОСЛАБЉЕНУ Србију

КАКАВ ДОЧЕК: Нови саиграчи ИЗУДАРАЛИ Марина на првом тренингу (ВИДЕО)

Селектор Хрватске је у свом стилу, врло страствено, поред терена пратио утакмицу, а током минута одмора који је позвао у првом полувремену играчима се обраћао речником који је, у најмању руку, врло споран. Имало је ту и псовки, али и вређања на расној основи.