РЕГИОНАЛНА ЛИГА: Партизан поражен после преокрета од Приморца

08.03.2020. 19:28
VK Partizan
ВК Партизан / Извор: МН Press

Црно-бели примили три гола у последњој четвртини.

Ватерполисти Партизана доживели су пораз у 14. колу Регионалне лиге, у доигравању за пласман од 6. до 10. места, пошто је бољи од њих био Приморац после преокрета са 10:9 (2:2, 3:4, 2:3, 3:0).

ТРЕЋЕ ЗЛАТО У ТРИ НЕДЕЉЕ: Српска теквондисткиња ПОКОРИЛА и Бугарску!

ВИШЕ НИКАД НЕЋЕ ЛИЧИТИ НА СЕБЕ! Лас Вегас видео НАЈБОЉУ женску MMA борбу, обе завршиле у БОЛНИЦИ (ВИДЕО)

ПРЕСЕДАН: Велика награда Бахреина БЕЗ публике због корона вируса!

Црно-бел ису пропустили велику прилику за тријумф пошто су после нерешене прве четвртине успели да у наредне две стекну два гола предности и у последњу деоницу уђу са вођством 9:7. Међутим, Приморац је одиграо одличну последњу четвртину, успео да преко Перковића и Милића постигне три гола и дође до потпуног преокрета и победе.

Најефикаснији у Приморској био је Мирослав Перковић са три поготка, док су по два постигли Марко Милић и Душан Матковић. Александар Радановић је са три гола био најбољи у Партизану, док је два постигао Андреј Бараћ.

Погледајте како изгледа италијанска спортска новинарка Дилета Леота.

СВЕ ЈЕ БИЛО ДОГОВОРЕНО: У Партизану УЖАСНУТИ инцидентима у Будви... сузавац, хаос и дим (ВИДЕО)

ПОНОВО ЋЕ МОЋИ ДА СЕ ИГРАЈУ: Возачима дозвољено да мењају дизајн кацига

РАСТЕ ТЕНЗИЈА ПРЕД UFC БОРБУ: Нурмагомедов покушао да понизи Фергусона, Тони шокирао потезом (ВИДЕО)