РЕМИ У ВЕЧИТОМ ДЕРБИЈУ: Потпуно изједначена борба у Шумицама!

18.02.2024. 21:10
RK Partizan
РК Партизан / Извор: МН Press

Киша голова...

Рукометни вечити дерби између Партизана и Црвене звезде у 16. колу Суперлиге завршен је нерешеним резултатом – 31:31 (15:16, 16:15).

СВАКА ЧАСТ: Ања Цревар четврта на Светском првенствуAnja Crevar

СВАКА ЧАСТ: Ања Цревар четврта на Светском првенству

ВЕЛИКИ УСПЕХ: Србија на "КРИЛИМА" Левајца оверила пласман у другу рундуDimitrije Levajac

ВЕЛИКИ УСПЕХ: Србија на "КРИЛИМА" Левајца оверила пласман у другу рунду

НИЈЕ ПОНОВИО УСПЕХ ИЗ КАИРА: Ковачевићу 11. место на Светском купу Lazar Kovačević

НИЈЕ ПОНОВИО УСПЕХ ИЗ КАИРА: Ковачевићу 11. место на Светском купу

Звезда је доминирала у првом делу игре, успевајући да стекне предност од четири гола у неколико наврата, али црно-бели су добром дефанзивном игром преокренули резултат у своју корист, водећи са 16:15 на полувремену.

Друго полувреме донело је осетне осцилације у игри оба тима, са резултатом који се углавном кретао са по гол или два предности на обе стране.

Узбудљива завршница меча кулминирала је голом Звезде из седмерца, што је довело до коначног резултата од 31:31.

Наредно коло ће донети нове изазове за обе екипе. Партизан ће се суочити са крагујевачким Радничким, док ће Звезда путовати у госте Убу.

Партизан се после овог кола налази на четвртом месту са 10 победа, четири пораза и два ремија.

На другој страни, црвено-бели су позиционирани на шестом месту са дупло више пораза, те ће морати жестоко да се бори уколико жели у плеј-оф.