СП: Декијеви момци одржали лекцију Јапану и показали да су спремни за Србију

07.02.2024. 11:39
Dejan Udovičić
Дејан Удовичић / Извор: МН Press

У последњем колу пада одлука о првом месту.

Ватерполисти САД лако су победили Јапан 18:5 (4:1, 4:0, 4:2, 6:2) у другом колу Групе Ц Светског првенства у Катару. После пенал пораза од Црне Горе, а поучени искуством Србије, ватерполисти САД-а су од старта меча заиграли јаку одбрану и врло брзо стекли недостаижну прендост.

Србија против Црне Горе у борби за прво место у Ц групиRadomir DraÅ¡ović

Србија против Црне Горе у борби за прво место у Ц групи

ЧЛАН НОВОГ БЕОГРАДА ОПТИМИСТА: Верујем да можемо да победимо и Србију и Јапан Miroslav Perković

ЧЛАН НОВОГ БЕОГРАДА ОПТИМИСТА: Верујем да можемо да победимо и Србију и Јапан

Српски ватерполо стручњак Слободан Никић потписао нови уговор са ВашашомSlobodan Nikić

Српски ватерполо стручњак Слободан Никић потписао нови уговор са Вашашом

Јапанци су први гол постигли у другом минуту, а наредни после 18 минута поста када је било 9:1 за изабранике селектора Дејана Удовичића.

На крају је било 18:5, и Американци сада са нестрпљењен чекају меч између Србије и Црне Горе, јер се за два дана састају са "делфинима" у последњем колу.