ШАМПИОНИ! Нови Београд најбољи у РЕГИОНУ

03.04.2022. 22:04
VK Novi Beograd
ВК Нови Београд / Извор: МН Press

Заслужено.

Ватерполисти Новог Београда победили су у финалу Регионалне лиге Јадран из Сплита са 14:11 (1:2, 3:2, 6:3, 4:4), па су на трону, заменили екипу Радничког из Крагујевца.

ВН АРГЕНТИНЕ: Први тријумф Алеша Еспаргара у краљевској класи

Бронзана медаља на Европском првенству за Србију! Министар Удовичић честитао треће место рвачу Алију Арсалану

БЕОГРАДСКИ ПОБЕДНИК: Велика нада српског бокса и Црвене звезде Јован Николић НАЈБОЉИ

Голове за Нови Београд, постигли су: Страхиња Рашовић три, Душко Пијетловић, Никола Јакшић, Виктор Рашовић, Радомир Драшовић и Ника Шушиашвили по два, Василије Мартиновић по један.

Стрелци за Јадран били су: Јерко Маринић Крагић три, Лука Букић два, Рино Бурић, Звонимир Бутић, Никша Добуд, Анђело Шетка по један.

Подсећања ради, у полуфиналу, Нови Београд је победио Раднички из Крагујевца са 13:8, док је Јадран из Сплита славио против Југа са 18:16. У борби за треће место, Југ је победио Раднички са 18:15.