СЛОБОДАН УЗЕО ДЕВЕТУ МЕДАЉУ НА ЕВРОПСКИМ ПРВЕНСТВИМА: Битевић у Поречу стигао до сребра

22.05.2021. 15:08
Србија Данас/Тањуг
Slobodan Bitević
Слободан Битевић / Извор: МН Press

Велики успех.

Српски каратиста Слободан Битевић освојио је сребрну медаљу на шампионату Европе у Поречу, пошто је данас у финалу категорије до 84 килограма поражен од Немца Џонатана Хорнеа.

ВЕЗУ СА СЛАВНИМ СРПСКИМ ГЛУМЦЕМ НЕ КРИЈЕ: Ипак, МАЛО ко ЗНА да јој је ЛЕГЕНДАРНИ Пиле отац

ВЕЛИЧАНСТВЕН УСПЕХ: Јована Прековић шампионка Европе

ТРЕНИНГ У МОНТЕ КАРЛУ: Верштапен најбржи, Шумахер слупао болид

Реал Мадрид (18.00) дочекује Виљареал у последњем колу шпанске Примере и потребна му је победа и кикс Атлетика у Ваљадолиду да би узео титулу. Квота да ће Краљевски клуб одрадити свој део посла, односно на кеца је 1,45, а на kombinazziju 1&3 1,82. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Реал Мадрид - Виљареал.

Битевићу је освојио девету медаљу у каријери на ЕП, треће сребро, уз два злата и четири бронзе.

Претходно је најбоља српска каратисткиња Јована Прековић освојила је данас златну медаљу на Европском првенству.

Она је у финалу категорије до 61 килограм савладала противницу из Украјине и тако дошла до најсјајнијег одличја.

Погледајте како изгледа Ванда, супруга фудбалера Маура Икардија.