СП У ЈУЖНОЈ КОРЕЈИ: Изненађење Кенгура, Црна Гора испала у осмини финала (ВИДЕО)

21.07.2019. 10:39
Vaterpolo reprezentacija Crne Gore
Ватерполо репрезентација Црне Горе / Извор: МН Press

Аустралија боља после петераца.

Ватерполо репрезентација Аустралије направила је велико изненађење у осмини финала Светског првенства у Јужној Кореји пошто је после петераца са 13:11 (3:1, 2:3, 2:4, 2:1, 4:2) из даљег такмичења елиминисала фаворизовану Црну Гору. Кенгури ће се у четвртфиналу састати са Мађарском.

СПЕКТАКЛ У ЛАС ВЕГАСУ: Пакјао савладао Турмана и постао најстарији шампион супер-велтер категорије (ВИДЕО)

БРАВО: Малешевић освојио СРЕБРО на Европском првенству

ПОБЕДА ВОДИ У БОРБУ ЗА МЕДАЉЕ: Делфини немају дилему ко је наш следећи РИВАЛ! Правили су нам доста проблема

Лоше су Црногорци почели меч и убрзо били у минус два гола, да би се вратили у наставку и у последњу четвртину ушли са једним голом вишка. Аустралијанци су то успели да анулирају и поведу поготком Кејса чдетири минута пре краја, алои је Радовић изједначио и поставио коначан резултат регуларног дела меча.

Када су на ред дошли петерци, Црногорци нису било ифокусирани до ксу на другој страни Деверли и Таунзенд донели Кенгурима велико славље.