СП У ЛОНДОНУ: Лош дан за српске атлетичаре (ФОТО)

06.08.2017. 15:17
Tamara Salaški
Тамара Салашки / Извор: МН Press

Шампионат се одржава у Лондону.

Тамара Салашки није успела да се пласира у полифинале трке на 400 метара на Светском првенству у Лондону. Српска атлетичарка је заузела пето место у својој групи са резултатом 52.13 секунди. Нажалост, иако је дала све од себе, то није било довољно да се нађе међу 21 атлетичарком у полуфиналној трци. За пролазак даље било је потребно да буде међу прве три такмичарке, или шест најбољих по резултата.

Салашки је у укупном пласману заузела 23. место, само друго испод црте.

КРАЈ ЈЕДНЕ ЕРЕ: Јусеин Болт је ИСТРЧАО последњу трку и освојио МЕДАЉУ (ГАЛЕРИЈА)

ГРАН ПРИ: Бронза за Србију, одбојкашице победиле Кинескиње (ФОТО)

Осим Салашки, исходом не може да буде ни Милан Ристић. Српски препонаш се саплео и није успео да заврши своју трку на 110 метара препоне.

СРАМОТА: Меси рекао гостима на свадби да новац дају у хуманитарне сврхе, ево колико су скупили (ФОТО)