Стевановић: Потребно нам је времена, не може ништа преко ноћи

14.01.2024. 20:54
Uroš Stevanović
Урош Стевановић / Извор: МН Press

Делфине очекује борба за седму позицију.

Селектор ватерполиста Србије Урош Стевановић говорио је за сајт нашег Савеза после пораза од Грчке (12:10) у разигравању за пласман од петог до осмог места на Европском првенству.

НОВОГОДИШЊА ТРАДИЦИЈА – КОШАРКАШИ ПАРТИЗАНА И ФОНДАЦИЈА MOZZART ПОДЕЛИЛИ ПАКЕТИЋЕ У ДОМУ "ДРИНКА ПАВЛОВИЋ"Balđša

СЛЕДИ БОРБА ЗА СЕДМО МЕСТО: И Грци победили Србију на Европском првенству UroÅ¡ Stevanović

СЛЕДИ БОРБА ЗА СЕДМО МЕСТО: И Грци победили Србију на Европском првенству

БРАНИЋЕ ЕВРО ТИТУЛУ: Хрвати заказали финале са Шпанијом Ivica Tucak

БРАНИЋЕ ЕВРО ТИТУЛУ: Хрвати заказали финале са Шпанијом

Мислим да смо боље почели, да смо имали контролу три четвртине. Пропустили смо наше шансе у трећем делу и почетком последњег са играчем више, а онда смо у три напада и два минута изгубили утакмицу. Понављам добро смо пришли, било је и грешака, али верујем да нико није очекивао овакву утакмицу односно да смо и Грчка и ми показали више него што се очекивало - рекао је Стевановић.

Остала је још једна утакмица, борба за седмо место.

- Већ смо се окренули Дохи и Светском првенству. Видљиво је да има пуно да радимо, то би било јасно и да смо имали више победа. Ово нам је тек трећа утакмица у комплетнијем саставу. Треба времена, не може ништа преко ноћи - поручио је Стевановић.