СУПЕРЛИГА: Преокрет у мечу Звезда - Нови Београд! Партизан са пете позиције улази у плеј-оф

08.04.2023. 22:21
Crvena zvezda - Novi Beograd
Црвена звезда - Нови Београд / Извор: Танјуг/илустрација

Мечеви последњег кола.

У дуелу финалиста Купа Србије Црвена звезда није успела да понови подвиг и победи актуелног првака. Нови Београд је као гост славио 10:7 (1:3, 4:3, 2:0, 3:0). После две четвртине Филиповићеви пулени су водили 7:5, али у наредне две четвртине је играо у нападу само Нови Београд.

И кад те неће, точак среће се окреће

ЈАНИЋ ПОЗИВА НА ОПРЕЗ: Посао није завршен, морамо бити спремни

Звезда повела у финалној серији

Шабац је победио убедљиво Раднички са 10:5 (1:1, 3:2, 4:2, 2:0) и тако су заузели четврто место, док је Звезда захваљујући овом резултату остала друга.

Партизан је лако славио у Ваљеву против Валиса 15:8 (4:2, 3:1, 4:5, 4:0). Ни једног тренутка  Ваљевци нису пружили озбиљнији отпор. Била је то лака победа црно-белих, али као пети улазе у догравање.

У четвртфиналу плеј офа 12. априла састаће се: Војводина - Нови Београд, Вукови-  Црвена звезда , Валис - Раднички и Партизан - Шабац. Реванш сусрети су 19. априла.