СВЕТСКА ЛИГА: Невреме и прекид на Ташмајдану, Делфини ПОТОПИЛИ Кенгуре

18.06.2019. 22:59
Vaterpolo reprezentacija Srbije
Ватерполо репрезентација Србије / Извор: Профимедиа

Следи спектакл са Баракудама.

Ватерполисти Србије успешно су отворили такмичење у оквиру групе Б Светске лиге, победом над селекцијом Аустралије 12:8 ( 4:5, 3:0, 4:3,1:0). Меч на Ташмајдану обележио је прекид због јаког невремена и грмљавине који је трајао готово сат времена, а чини се да је имао доста утицаја на коначан резултат.

Наиме, Аустралија је боље отворила сусрет, повела са 3:0 и веома ефикасну прву четвртину добила је са 5:4, али је после поменутих дешавања Србија заиграла "гранитну" одбрану, преокренула резултат и уписала прве бодове.

НИКОЛА НИЈЕ ИЗДАЈНИК: Јокићев отац без цензуре о репрезентацији Србије!

КАТАКЛИЗМА НА ТАШУ: Меч између Србије и Аустралије био ПРЕКИНУТ сат времена, па настављен (ВИДЕО)

ПОЗНАТ ЕПИЛОГ ЖАЛБЕ ПАРТИЗАНА: Признат превид судија! Ево шта то значи

Већ у другој четвртини, головима Вица, Митровића и Рашовића потпуно преокренула резултат и са плус два отишла на троминутни одмор.

Друго полувреме је у потпуности припало Делфинима који су наставили у истом ритму. У трећем кварталу прорадио је и Прлаиновић, стигли су и голови из контранапада, па је Србија показала класу и лагано повећала предност.

Делфини такмичење у Светској лиги настављају сутра, када се у дербију кола, кључном мечу за прво место у групи састају са Хрватском, од 21 час.

Погледајте како изгледа Ана Рајковић, супруга репрезентативног голмана, Предрага Рајковића