ТЕРЗИЋ ИМА ПРИМЕДБЕ: Селектор ЗАДОВОЉАН само првим сетом (ФОТО)

29.09.2018. 15:02
Zoran Terzić
Зоран Терзић / Извор: Профимедиа

Српске одбојкашице стартовале победом на Светском првенству у Јапану.

Српске одбојкашице победом су стартовале на Светском првенству у Јапану, пошто је су у Хамамуцуу савладале Доминиканску Републику 3:0. Селектор Зоран Терзић био је задовољан резултатом и игром у првом сету.

СВЕТСКО ПРВЕНСТВО У ЈАПАНУ: Српкиње ОДУВАЛЕ Доминиканке! (ФОТО)

– Можемо да будемо задовољни почетком. Прва утакмица је тешка без обзира на противника. Из утакмице у утакмицу би требало да играмо све боље. Задовољан сам резултатом и игром у првом сету. Играли смо веома добро, концентрисано, паметно у свим елементима. Нисмо дозволили ниједну грешку. Тај ниво игре нисмо задржали до краја утакмице. Треба направити анализу и видети да ли је до нас или су одбојкашице Доминиканске Републике играле боље – рекао је Терзић и додао:

– Доминиканке су одиграле једну од бољих утакмица. Оне су познате као екипа која има јаке нападаче и сервере и која пуно греши. Данас су направиле само једну грешку у нападу.

Наредни ривал је Кенија, а  утакмица се игра у недељу од 12:20 часова.

– Требамо бити свесни да ако желимо добар пласман морамо да побољшавамо игру. Против Кеније је прилика за то. Небитно је ко је преко пута мреже, морамо да будемо концентрисани, паметни и да дижемо форму за најважније утакмице – јасан је Терзић.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.