ВЕЛИКА ШТЕТА: Млада хокејашка репрезентација Србије прокоцкала три гола предности на СП

06.01.2020. 16:48
Mlada hokejaška reprezentacija Srbije
Млада хокејашка репрезентација Србије / Извор: Фото: Савез хокеја на леду Србије

Остаје жал.

Млада хокејашка репрезентација Србије поражена је у првом колу Светског првенства Дивизије II група А од Румуније после преокрета резултатом 5:3 (0:3, 3:0, 2:0).

КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ОИ: Србија почистила Холандију

АТП КУП: Ноле јачи и од ПОВРЕДЕ, Ђоковић и Троицки савладали Французе после ВЕЛИКЕ ДРАМЕ!

ФЕЈСА НА ИЗЛАЗНИМ ВРАТИМА БЕНФИКЕ: Спреман је да освоји 11. титулу у 12 година, а ево и где

Млади српски Оклопници су феноменално отворили меч и у првој трећини су стекли три гола предности. Играо се осми минут када је Матеја Поповић постигао први гол на турниру, а још убедљивију предност Србији донели су Марко Младеновић и Петар Мирков у 17. и 19. минуту меча.

Међутим, у других 20 минута Румуни су дошли до изједначења. Најпре је предност Орлића смањио Елод Карда, а онда је са два гола резултат поравнао Андреј Филип.

У последњу трећину су екипе ушле са подједнаким шансама за тријумф, али су Румуни имали психичку предност јер су истопили минус три из уводних 20 минута. Ту предност су ривали младих срспких Оклопника искористили и захваљујући головима Оливера Гекшеа и Хубе Сила дошли су до победе.

Млада репрезентација Србије ће други меч на турниру играти у уторак против Шпаније од 14 часова и 30 минута.

Погледајте како изгледа Јулијана Тригубчак, позната хокејашка навијачица.

ЖЕЛИ ДА ПАРТИЗАН УМРЕ: Вулетић ЖЕСТОКО ударио на Терзића!

КАКО ЛИ ЈЕ МИХА ОВО ПРЕЖИВЕО? Дочекао је Виолу, а меч је решио гол у 94. минуту (ВИДЕО)

ДОК МУ САИГРАЧИ ОДМАРАЈУ У ТРОСКИМ КРАЈЕВИМА: Боаћи у полицији (ФОТО)

ДА ЛИ ЋЕ ПАРТИЗАН УСПЕТИ ДА ВРАТИ ЖОФРИЈА ЛОВЕРЊА? Ситуација је сада постала много јаснија

СТИГАО ЈЕ КАО ВЕЛИКО ПОЈАЧАЊЕ: Љубимац Делија НАПУСТИО клуб! (ФОТО)