ЗА ТИТУЛУ ПРВАКА СРБИЈЕ! Партизан сазнао ривала, играће против црвено-белих
Као што се и очекивало, у финалу плеј-офа Аркус лиге Србије играће Партизан и Војводина.
Црно-бели су и синоћ у реваншу убедљиво савладали Дубочицу и без проблема стигли у финале, а вечерас смо добили епилог и другог полуфинала, у ком је Војводина успела да елиминише екипу панчевачког Динама.
Новосађани су први меч као гости убедљиво добили у Панчеву са 34:25 и већ тада су обавили велики део посла око пласмана у финале, а Динамо је вечерас у реваншу пружио знатно јачи отпор и поправио укупни утисак.
И не само то, него су Панчевци вечерас и тријумфовали у Новом Саду са 30:28 (14:13), али с обзиром на велики минус из првог меча, то им није било довољно за пласман у финале.
Вељко Чабрило је са осам голова био најефикаснији у екипи Динама, а Андреј Петрић је постигао шест. Екипу Војводине предводили су Марко Срдановић са шест голова и Милан Милић са четири постигнута гола.