Орлови, пазите се, СВИ ваши ривали су ПОБЕДИЛИ (ВИДЕО)

23.03.2018. 22:44
Fudbalska reprezentacija Kostarike
Фудбалска репрезентација Костарике / Извор: Реутерс

Широм света игране пријатељске утакмице.

Фудбалска репрезентација Србије на Светском првенству у Русије биће у групи са Бразилом, Швајцарском и Костариком. Све репрезентације, па и Србија (више прочитајте ОВДЕ) играле су пријатељске мечеве. Прво је Бразил победио Русију (прочитајте ОВДЕ), а онда су на терен изашли и Швајцарци и Костариканци.

Швајцарци су гостовали Грчкој и славили са 1:0. Једини гол, у 59. минуту, дао је Бљерим Џемаили. Стартери за Швајцарце су били Сомер, Лихтштајнер, Шар, Аканџи, Родригез, Бехрами, Емболо, Фројлер, Џака, Џемаили и Сеферовић. У наставку меча, шансу су добили Фернандес, Фрај, Гаврановић, Ланг, Оберлин и Цубер.

ГОТОВО: ФИФА донела ОДЛУКУ у вези меча Србије и Швајцарске! (ФОТО)

БОГАТО: Зна се колико ће Орлови ЗАРАДИТИ у новом такмичењу УЕФА! Ова СУМА им је загарантована (ФОТО)

У Глазгову је Шкотска угостила Костарику, а једини гол за ривала Орлова дао је Маркос Урена, у 14. минуту.

НЕВЕРОВАТНА БРОЈКА! Исланђани спремају инвазију на Русију, Мондијал без њих не може да прође

За навијаче Србије, занимљив је исход меча Пољска - Нигерија. Суперорлови ће у уторак, у Лондону бити ривал Србије у пријатељској утакмици. На стадиону у Вроцлаву, једини гол, у 61. минуту, дао је Виктор Мозес.

У осталим мечевима, Аргентина (без Месија и Агуера) је победила Италију са 2:0, Енглеска Холандију са 1:0, док у најбољој утакмици дана, Немачка и Шпанија су одиграли без победника - 1:1. Португалија је у завршници преокренула против Египта на 2:1, а Турска је победила Ирску са 1:0. У последњој утакмици дана, Француска је у 26. минуту водила са 2:0, али је на крају било 3:2 за Колумбију. Хуан Куинтеро је у 85. минуту, са беле тачке донео победу од 3:2.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.