АО: Вавринка РАЗБИО руски зид, Медведев елиминисан! (ВИДЕО)

27.01.2020. 11:21
Danil Medvedev Stan Vavrinka
Данил Медведев Стан Вавринка

Меч трајао три и по сата.

Стен Вавринка направио је изненађење, пошто је у маратонском мечу осмине финала на Аустралијан опену победио Данила Медведева. Швајцарац је славио после три сата и 29 минута са 3:2 у сетовима 6:2, 2:6, 4:6, 7:6, 6:2. Противник Вавринке у четвртфиналу биће бољи из дуела Александра Зверева и Андреја Рубљова.

У првом сету Швајцарац је противнику одузео два пута сервис: у четвртом и осмом гему. Рус узвраћа у другом истом мером, одузевши сервис Вавринки у трећем и петом гему, за 1:1 у сетовима.

ПОЧАСТ ЗА ЛЕГЕНДУ: Кирјос на мегдан Надалу ИЗАШАО у Кобијевом дресу (ФОТО)

АУСТРАЛИЈАН ОПЕН: Познат још један ЧЕТВРТФИНАЛИСТА!

НОВАКОВЕ МАЛЕ ЧАРОЛИЈЕ: Ђоковић ПОКАЗАО пар трикова са лоптицом и рекетом и ОДУШЕВИО све (ВИДЕО)

У трећем сету свако је чувао сервис до седмог гема, када Медведев прави брејк за 4:3. Предност је држао до краја и долази до предности од 2:1 у сетовима.

У четвртом сету Рус је био бољи, али Швајцарац није посустао, те се ушло у тај брек. Вавринка је био мирнији, направивши мини брејк три пута, а само једном изгубивши свој сервис за изједначење у сетовима.

То му је дало преко потребну снагу, те на почетку кључног сета прави брејк. Медведев је запретио у четвртом гему, али није искористио три брејк лопте. Казна стиже у седмом гему, када Швајцарац по други пут одузима противнику сервис за 5:2, који рутински потврђује у наредном и стиже до неочекиване победе.

Погледајте како изгледа руска навијачица Наталија Немчинова

НОВИ ДЕТАЉИ НЕСРЕЋЕ! Ево ГДЕ је КРЕНУО Брајант са кћерком, а нису били сами!

Исповест Маје са Балкана која је видела НЕСРЕЋУ У КОЈОЈ ЈЕ КОБИ ПОГИНУО! Девојка открила и УЗРОК ПАДА ХЕЛИКОПТЕРА

Ђијану су сви називали очевом наследницом, а због једног момента на утакмици Коби је био НАЈПОНОСНИЈИ на њу