АТП АНТАЛИЈА: Троицки сигуран против ривала који НЕМА рејтинг на светској листи!

22.06.2019. 14:40
Viktor Troicki
Виктор Троицки / Извор: Профимедиа

Српски тенисер постављен за првог носиоца у кваликацијама.

Виктор Троицки успешно је стартовао у квалификацијама за АТП турнир у Анталији. Српски тенисер је у турском граду био бољи од домаћег представника Јанкија Ерела резултатом 2:0 (по сетовима 6:1, 7:5).

МЕКИНРО БРУТАЛНО ОПЛЕО ПО КИРЈОСУ: Не смета ми што баца столице...

ГЛАСАЈТЕ ЗА НОВАКА: Помозите ЂОКОВИЋУ да дође до престижне награде

ТЕНИСКИ СВЕТ У ШОКУ: Грен Слем шампион најавио ОДЛАЗАК у ПЕНЗИЈУ! (ВИДЕО)

Иначе, Троицки је подстављен за првог носиоца у квалификацијама, а против осамнаестогодишњег Турчина, који још нема рејтинг на АТП листи, деловао је убедљиво у првом сету.

Ерел је успео да намучи Виктора у другом сету, повео уз брејк са 3:0, али то је било све, пошто је Србин додао гас и стигао вођство ривала од 4:1. Најпре је Троицки брејком изједначио на 4:4, а онда уз још један одузет сервис Јанкију, стигао до тријумфао од 7:5.

Противник Троицког у финалном мечу, пред улазак у главни жреб, биће победник из дуела осмог носиоца Сасија Кумура Мундија из Индије и Шпанца Роберта Ортега Олмеда.

Погледајте како изгледа руска атлетичарка Дарија Клишина.