АТП СОФИЈА: Крајиновић бољи у српском ДЕРБИЈУ!

30.09.2021. 16:56
Filip Krajinović
Филип Крајиновић / Извор: Профимедиа

Убедљиво.

Филип Крајиновић је силовито стартовао на АТП турниру у Софији, пошто је елиминисао саиграча из репрезентације Србије Ласла Ђереа са максималних 2:0 (6:3, 6:0).

РУКОМЕТАШ МОМИР РНИЋ: ИГРАЈТЕ НА ХУМАНОСТ У MOZZARTU

ВЕЛИКИ ШОК: Ђоковић губи прво место до краја године?

WTA НУР-СУЛТАН: Крај за Крунић у четвртфиналу

ТЕНИСКИ СВЕТ У ШОКУ: Ово се није догодило 21 годину

Звезда ће вечерас (21.00) против Лудогореца бити значајно ослабљена због корона вируса. Без Борјана, Драговића, Дегенека, Катаија… првај Србије отишао је у Бугарску и то значајно умањује шансе за добар резултат. Квота на кеца је 2,60, на икс 3,20, а на Звезду 3,00. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Лудогорец - Звезда.

Тренутно 37. играч света је у српском дербију славио после само једног часа и 14 минута игре, резултатом 6:3, 6:0.

Филип је тако наставио низ победа у међусобним дуелима са Ласлом и пошто је доживео два пораза заредом, сада је везао осам тријумфа и већ четири године не зна за пораз.

Далеко узбудљивије било је у првом сету, него у другом. После великог броја брејк лопти на обе стране, Крајиновић је у осмом гему одузео сервис Ђереу, повео са 5:3, а потом "са нулом" поентирао за коначних 6:3.

Laslo Đere
Ласло Ђере / Извор: Профимедиа

Где је стао у првом, Сомборац је наставио у другом сету, са три начињена брејка, не препустивши ниједан гем индиспонираном Ласлу.

За пласман у полуфинале, Филп ће играти против Пољака Камила Мајхшака, који је био бољи од домаћег тенисера Димитара Кузманова са 2:0 (7:5, 6:1).

Погледајте како изглед Џоли, супруга MMA борца Дастина Поријеа.