ЂЕРЕ ИЗГУБИО ДОБИЈЕН МЕЧ: Француз преокретом до другог кола

19.10.2021. 18:05
Laslo Đere
Ласло Ђере / Извор: Профимедиа

Пораз на старту АТП Москве.

Српски тенисер Ласло Ђере поражен је од Жила Симона 2:1 (6:7,7:5,6:3) у првом колу турнира у Москви.

МЕРИДИАН ДАЈЕ НАЈВЕЋЕ КВОТЕ НА ПЛАНЕТИ: Ливерпул 2.45, Јувентус 2.15, Партизан 2.30

ИЗНЕНАЂЕЊЕ У МОСКВИ: Кецмановић ПОРАЖЕН од квалификанта

ДА ЛИ МОЖЕТЕ ДА ПОВЕРУЈЕТЕ? Ево шта би Ник Кирјос РАДИО са Новаком на ПУСТОМ острву

У првом сету је виђена изједначена борба два тенисера. Није било брејкова и сет је отишао у тај брејк у коме се боље снашао српски тенисер и славио 7:3 у одлучујућем гему. Ђере је одузео сервис противнику у трећем гему другог сета и чинило се да ће успети да приведе меч крају. Чувао је свој сервис све до резултата 5:4, када је Симон успео да му узме брејк, а у следећем сервис гему Ласла и још једном и тако је решио сет у своју корист резултатом 7:5.

У последњем сету Симон је прилично лако преузео контролу. Иако је Ђере направио први брејк, Француз је узвртао са два и однео победу на овом мечу.

Његов наредни противник биће бољи из дуела Мекдоналд - Нишиока.

Где је крај Шерифовим чудима? После победа над Шахтјором и Реалом, Молдавцу вечерас (21.00) гостују Интеру и опет су апсолутни аутсајдери - квота на кеца је 1,20, на икс 8,00, а на двојку чак 14! Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Интер - Шериф.

Погледајте како изгледа Софија Милошевић, девојка Луке Јовића.