ИЗНЕНАЂЕЊЕ НА КАЛЕМЕГДАНУ: Тинејџер савладао Ласла Ђереа!

23.05.2020. 16:07 16:09
Laslo Đere
Ласло Ђере / Извор: Профимедиа

Меч за треће место.

На тениским теренима на Калемегдану одржава се тениски СК Soccer Куп. У исчекивању финалног меча између Филипа Крајиновића и Дамира Џумхура одиграо се сусрет за треће месту. Марко Миладиновић савладао је фаворизованог Ласла Ђереа са 2:1 (0:4, 4:1, 4:1).

ТЕНИС СЕ ВРАТИО НА ВЕЛИКА ВРАТА: Крајиновић и Ђере одиграли меч за памћење!

СТИЖЕ НОВА ВЕЛИКА ТРОЈКА: Бекер АПОСТРОФИРАО наследнике Ђоковића, Надала и Федерера

ТРОЈКА СТИЖЕ У БЕОГРАД: Јанко открио још учесника егзибиције (ФОТО)

Искуснији од двојице тенисера, Ласло Ђере, лако је освојио први сет и искористио трему младог Миладиновића. За само 10 минута, 80. играч света није противнику дао ни промил шансе, победио је у сва четири гема , за 1:0.

Други сет је био сушта супротност, Марко Миладиновић се "пробудио". за 17. минута осваја други сет резултатом 4:1 и поравњава резултат у сетовима на 1:1.

У одлучујућем, трећем сету, виђена је идентична ситуација као у другом, исти резултат, за исто минута и помало изненађујућа победа тинејџера из Београда.

Марку Миладиновићу ће ово представљати велики подстрек за наставак сезоне, тренутно 466 тенисеру планете је ово прва победа над играчем који је у топ 100.

Погледајте како изгледа Полина Грецки, ћерка хокејашке легенде Вејна Грецког.