ИЗНЕНАЂЕЊЕ У МОСКВИ: Кецмановић ПОРАЖЕН од квалификанта

19.10.2021. 15:14
Miomir Kecmanović
Миомир Кецмановић / Извор: Профимедиа

Неочекивано.

Српски тенисер Миомир Кецмановић поражен је на старту АТП турнира у Москви. Бољи од њега је квалификант Белорус Јегор Герасимов, који је славио са  2:1 (6:3, 1:6, 6:4).

ИЗАШЛА ЈЕ НОВА АТП ЛИСТА: Новак РУШИ све рекорде, невиђени СУНОВРАТ Федерера! Надал се ОВОМЕ није НАДАО!

НОВА РЕАКЦИЈА ИЗ АУСТРАЛИЈЕ: Ова порука је дефинитивно упућена Новаку

АТП АНТВЕРПЕН: Лајовић преслишао славног ривала

Где је крај Шерифовим чудима? После победа над Шахтјором и Реалом, Молдавцу вечерас (21.00) гостују Интеру и опет су апсолутни аутсајдери - квота на кеца је 1,20, на икс 8,00, а на двојку чак 14! Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Интер - Шериф.

Ово је Кемцмановићу трећи узастопни пораз – претходно је изгубио на старту Индијан Велса и у осмини финала турнира у Софији.

У четвртим гему првог сета је Герасимов искористио четврту брејк лопту и повео 3:1. Имао је Кецмановић шансу да се врати у седмом, али је пропустио све брејк прилике. Белорус је потом без проблема привео сет крају.

Србина је у наставку уз мало муке сачувао свој сервис при 1:1, а онда је освојио све гемове до краја и изгледало је да ће успети у потпуности да преокрене меч.

Узбудљиво је било и одлучујућем сету. Герасимов је повео 3:0, али је Кецмановић успео да изједначи на 3:3. Имао је потом Србин две везане брејк шансе у деветом гему, али није одустајао 107. играч света. Белорус је сачувао свој сервис, а онда брејком дошао до победе.

Наредни ривал биће му други носилац Рус Аслан Карацев.