КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА МАСТЕРС У ПАРИЗУ: Ђере ОДРАО Француза и ушао у финале!

31.10.2020. 12:43
Laslo Đere
Ласло Ђере / Извор: Профимедиа

Сада га чека 86. на свету.

Српски тенисер Ласло Ђере успешно је стартовао у квалификацијама за Мастерс у Паризу. Тренутно 54. играч света убедљиво је савладао домаћег представника Антоана Корну-Шуванка резултатом 2:0 (по сетовима 6:4, 6:2) за сат и 14 минута игре.

Страва бонус у Ноћи вештица

ЈЕДВА ДОЧЕКАО: Кирјос се радује због Новаковог пораза (ФОТО)

НИЈЕ МИ СЕ ИГРАЛО Ђоковић причао о Амфилохију после пораза: "Био је звезда водиља"

Не иде никако Партизану ове сезоне, али последњепласирана Мачва, која данас (17.00) стиже у Хумску, заиста не би смела да буде проблем црно-белима. Квота на Сигурну победу (тријумф без примљеног гола) црно-белих је 1,70Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Партизан - Мачва.

Србин је одлично отворио меч и већ у трећем гему стигао до брејка, што му је било довољно да дође до првог сета. Иако се касније суочио са једном брејк лоптом, није дозволио Французу да га изненади.

Још боље је Ђере играо у другом сету, направивши два брејка, па је рутински привео посао крају и тријумфовао са 6:2.

За пласман у главни жреб Мастерса у Паризу, српски ас бориће се са Американцем Маркосом Ђироном, који заузима 86. место на АТП листи.

Погледајте како изгледа српска одбојкашица Милица Тасић.