МАСТЕРС МАДРИД: Крајиновић убедљиво ПОРАЖЕН од "срећног губитника"

04.05.2021. 14:09
Filip Krajinović
Филип Крајиновић / Извор: МН Press

Лоше издање Филипа.

Српски тенисер Филип Крајиновић убедљиво је са 2:0 (6:2, 6:4) поражен на старту Мастерса у Мадриду. Од њега је био бољи Јапанац Јошихито Нишиока који је у последњем тренутку "упао" на турнир као срећни губитник, пошто се Британац Камерон Нори повукао.

НАДАЛ ШОКИРАО СВЕ: Ник Кирјос је наследник ВЕЛИКЕ тројке

СПЕКТАКУЛАРАН ТРИЈУМФ СРПСКОГ ТЕНИСЕРА: Победио 577 позиција боље рангираног противника

ИЗНЕНАДА МУ ПРИШЛЕ ДВЕ БАКЕ: Новак једној испунио велику жељу на лицу места, а онда ЈОШ ЛЕПША реакција (ВИДЕО)

Манчестер Сити има предност од 2:1 из Париза што значи да ПСЖ мора да постигне бар два гола. Квота на тип 3 зато је 1,50, тип GG 4 уплату множи са 2,65, а Сити је благи фаворит са 1,75 на кеца. Погледајте и остале Mozzart квоте за меч Манчестер Сити – Пари Сен Жермен.

Јапанац је указану шансу максимално искористио и за 80 минута савладао фаворизованог српског тенисера.

Очајно је Филип почео меч, изгубио прва два своја сервис гема, па је противник повео са убедљивих 4:0.

Крајиновић је много боље деловао у другом сету. У првих шест гемова није било брејкова, али Нишиока први одузима сервис противнику за вођство од 4:3.

Тај један брејк био му је довољан да освоји и други сет 6:4 и пласира се у друго коло турнира у Мадриду, где ће у другом колу играти против Каспера Руда, који је са 2:0 у сетовима савладао Феликса Оже-Алијасима.