МАСТЕРС МАЈАМИ: Храбри Крајиновић намучио Федерера

25.03.2019. 22:17
Filip Krajinović
Филип Крајиновић / Извор: Реутерс

Српски тенисер пружио снажан отпор фавориту.

Филип Крајиновић није успео да се пласира у осмину финала мастерса у Мајамију, али је озбиљно намучио Роџера Федерера. Славни Швајцарац је савладао српског тенисера са 7:5, 6:3 после тачно 90 минута игре.

ЗАЈЕДНО СУ ПЕВАЛИ ИСТУ ПЕСМУ: Ево шта је УЈЕДИНИЛО навијаче Звезде и Партизана (ВИДЕО)

ОГЛАСИО СЕ ОСТОЈА МИЈАИЛОВИЋ: Ми смо ГОСПОДА, нећемо у МОРАЛНО блато као неки (ФОТО)

АНА И БАСТИЈАН СЕ ОТВОРИЛИ: Лука Швајнштајгер добио за РОЂЕНДАН ПОКЛОН вредан МИЛИОН евра

Крајиновић је одлично започео меч и начинио брејк за 2:1. Србин није ипак успео да сачува вођство, па је Федерер већ у наредном гему узвратио истом мером, искористивши четврту брејк шансу. Крајиновић је затим био равноправан ривал све до 12. гема, када је Федерер одузео сервис ривалу и стигао до вођства од 1:0 у сетовима. Претходно је Сомборац при резултату 5:5 имао брејк шансу коју није реализовао.

Сто осми тенисер света није имао снаге да и у другом сету парира славном ветерану. Швајцарац је повео са 3:0 уз брејк, што је рутински сачувао до краја дуела на Флориди и овај део игре је решио у своју корист са 6:3.

НОВАК ЗАПРЕТИО СУДИЈИ: Наш тенисер хтео да НАПУСТИ меч. Разлог НЕУОБИЧАЈЕН (ВИДЕО)

ЂОРЂЕВИЋ ЗАПРЕТИО: Селектор ЗАУЗЕО јасан СТАВ о ОТКАЗИМА (ФОТО)

ЧЕЛЕНЏЕР МАРБЕЉА: Тежак пораз Ђоковића, освојио само три гема (ФОТО)