МАСТЕРС ПАРИЗ: Медведев први полуфиналиста, Рус престигао Федерера

06.11.2020. 17:50
Danil Medvedev
Данил Медведев / Извор: Реутерс

Победа након 64 минута игре.

Руски тенисер Данил Медведев обезбедио је пласман у полуфинале Мастерс турнира у Паризу, пошто је реузлтатом 6:3, 6:1 био бољи од Аргентинца Дијега Шварцмана, па ће се за пролаз у финале борити против бољег из дуела који играју Милош Раонић и Уго Умбера.

Шта играмо за викенд? Бундес, Премијер лига и Серија А у фокусу - ово су наши предлози

ИТАЛИЈАНИ ОБЈАВИЛИ: Един Џеко позитиван на корона вирус

На данашњи дан Црвена звезда победила Ливерпул, Павков постао легенда (ВИДЕО)

Звезда вечерас (20.30) у Минхену игра против старог знанца Андрее Тринкијерија који је с Бајерном одлично почео сезону у Евролиги. Победа би значајно дигла самопоуздање црвено-белима, а квота на двојку је 2,30, док је квота на победу Бавараца 1,70. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Бајерн - Звезда.

Том победом руски тенисер је остварио резултат који му гарантује да ће од понедељка престићи Роџера Федерера на четвртом месту АТП листе, па ће тако изједначити најбољи пласман каријере.

Руском тенисеру је за победу било потребно 64 минута, а трећи носилац је у борби против шестог играо веома добро, искористио четири од шест брејк-прилика, а истовремено није допустио ниједну Аргентинцу.

Кључни тренутка првог сета одиграо се у трећем гему, када је Медведев направио брејк, а до другог је 24-годишњи Московљанин дошао у деветом гему.

Други сет донео је још мању неизвесност, а Рус је брејкове остварио у четвртом гему после велике борбе, а у шестом без изгубљеног поена на сервис знатно нижег ривала.