МАСТЕРС СИНСИНАТИ: Мареј се вратио после СЕДАМ месеци и одмах одиграо ТРИЛЕР са Гаскеом (ВИДЕО)

12.08.2019. 22:42
Endi Marej
Енди Мареј / Извор: Профимедиа

Било је баш узбудљиво.

Енди Мареј, британски тенисер, изгубио је од Ришара Гаскеа на старту турнира у Синсинатију резултатом 2:0 (6:4, 6:4), после једног часа и 38 минута игре. Троструки Грен слем шампион је одиграо одличан меч, обзиром на дугу паузу, а коштали су га изгубљени сервиси на старту оба сета.

Подсетимо, ово је био Ендијев први меч још од пораза од Баутисте-Агута на Аустралијан Опену у јануару.

ПРИПРЕМЕ ЗА МУНДОБАСКЕТ: Дупла победа Србије над Литванијом, МОНСТРУОЗНА партија Богдана Богдановића (ВИДЕО ФОТО)

МАСТЕРС СИНСИНАТИ: Ђоковић и Типсаревић поражени у првом колу

НА ОВО СЕ ЧЕКАЛО: Ноле открио који млади тенисер може да буде нови ТЕНИСКИ КРАЉ

Како је изгледао повратак Британца можете погледати у видеу.

Први сет је почео брејком Гаскеа, али га је Мареј вратио у четвртом гему, на одушевљење америчке публике. Ипак, при резултату 3:3, Француз је још једном одузео сервис ривалу и предност задржао до краја сета за 1:0.

Други период је почео на исти начин као први. Гаске је повео са 2:0 и до краја меча више није било брејкова, мада је Мареј дао све од себе и неколико пута био јако близу да се у птопуности врати у меч.

Гаске ће у другом колу играти против Доминика Тима, четвртог носиоца Мастерса у Синсинатију.