МУКЕ СА БУГАРИНОМ: Новак се БОРИ за финале, а први сет је био баш ДРАМАТИЧАН (ВИДЕО)

02.11.2019. 15:11
Novak Đoković
Новак Ђоковић / Извор: Реутерс

Било је баш узбудљиво.

Новак Ђоковић, први рекет света, добио је први сет против Бугарина, Григора Димитрова са 7:6 (5). Овај период је био изузетно изједначен, а ниједна брејк лопта није виђена до тај брејка у коме је Србин још једном одиграо боље од ривала и повео у сетовима.

НОЛЕ ОБЈАСНИО ЦЕЛОМ СВЕТУ: Срби су стари народ, имамо СНАЖНЕ гене, зато ДОМИНИРАМО у спорту

МИЛИЧИЋ БРУТАЛНО ИЗВРЕЂАО АТАМАНА: Дарко СТАО у Васину одбрану и ПОНИЗИО Турчина

ДА ЛИ ЈЕ ОВО ПЕНАЛ ЗА ПАРТИЗАН? Natho са беле тачке ОТВОРИО Вошу, а затим ДУПЛИРАО предност црно-белих (ВИДЕО)

Обојица тенисера су рутински добијали гемове на свој сервис, све до одлучујућег момента који је виђен у 13.

Први мини брејк виђен је код резултата 1:1, а Новак је добио размену од 25 удараца. Ипак, одличним смечом Бугарин је узвратио већ у наредном поену и поравнао на 2:2. Потом је Новак на 3:4 направио дуплу сервис грешку и Димитрову дао велику шансу.

Ипак, Србин се вратио у самој завршници, преокренуо на 6:5 и искористио прву сет лопту.

Подсетимо, Ноле није изгубио ниједан тај-брејк још од Вимблдона.

Победника овог дуела чека бољи из меча Надал - Шаповалов који је на програму касније у току дана.