НЕ МОЖЕ ЈОЈ НИКО НИШТА: Алекс променила партнерку па наставила да ЧИНИ ЧУДА!
Српска тенисерка Александра Крунић наставља сјајан низ у Мадриду!
У пару са искусном Кристином Младеновић изборила је пласман у полуфинале турнира, пошто су после великог преокрета савладале америчко-тајвански дубл Софију Кенин и Су Веј Сје резултатом 3:6, 6:4, 10:4.
Меч је трајао сат и 21 минут, а почетак није наговештавао овакав епилог. Кенин и Сје су фуриозно отвориле дуел и брзо повеле са 5:1 у првом сету, да би без већих проблема привеле сет крају и стигле до вођства.
Други сет донео је много више узбуђења. Противнице су након брејка у седмом гему повеле 4:3, али тада на сцену ступају Крунић и Младеновић. Српско-француски тандем веже три гема у низу, преокреће резултат и уводи меч у одлучујући супер-тај-брејк.
У трећем сету није било дилеме. Крунић и Младеновић су одмах наметнуле ритам, повеле са 7:2 и рутински привеле меч крају, искористивши прву меч лопту за коначних 10:4 и пласман међу четири најбоље.
У борби за финале очекује их изузетно тежак задатак, пошто ће играти против других носилаца, америчко-чешког пара Тејлор Таунзенд и Катерине Синијакове.
БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа Лејла Хасановић, девојка Јаника Синера