НЕЋЕ БИТИ ЛАКО: Ако прође Циципаса, Ђоковић ће се против ОВОГ играча борити за финале у Паризу (ФОТО)

01.11.2019. 16:06
Novak Đoković
Новак Ђоковић / Извор: Реутерс

Чилеанац није успео да заустави Бугарина.

Бугарин Григор Димитров пласирао се у полуфинале Мастерса у Паризу пошто је са 2:0 (6:2, 7:5) савладао Чилеанца Крситијана Гарина за сат и 31 минут игре. За место у финалу Димитрво ће играти против победника меча између Новака Ђоковића и Стефаноса Циципаса.

СПРЕМАН КАО ЗАПЕТА ПУШКА: Циципас нек се пази, Ноле у Паризу ГАЗИ (ВИДЕО)

ИТФ ЛИУЏОУ: Кинескиње срушиле српске наде

ДИВЉАШТВО НА ТЕНИСКОМ МЕЧУ: Американац РЕКЕТОМ погодио судију! Само је ЈАУКНУО и пао (ВИДЕО)

Одмах је Димитров показао квалитет и брејкнуо Чилеанца већ у другом гему, да би резултату 3:1 морао и да спашава једну брејк лопту. У осмом гему је Бугарин други пут одузео сервис Гарину и стигао до освајања првог сета.

У другом се Чилеанац максимално опустио и почео да задаје приличне проблеме Димитрову. Бугарин је поново у другом гему успео да направи брејк, али му је Чилеанац одмах узвратио, а затим у деветом гему и други пут одузео сервис за вођство од 5:4. Сервирао је Гарин за изједначење у сетовима, али је успео Димитров да одмах узврати брејком, а затим освоји два узастопна гема и обезбеди тријумф.

Погледајте како изгледа Татјана Башевић, бивша девојка немачког кошаркаша Маика Цирбеса

ЈОВИЋ ОТВОРИО ДУШУ: Медији и јавност су груби! (ФОТО)

МИЛОШЕВИЋ ОТВОРИО ДУШУ: Саво открио да ли је желео да НАПУСТИ клупу Партизана после пораза од Чуке

МИЛОЈЕВИЋ: Не може Тотенхем да буде важнији од Пролетера

КОМБИНАТОРИКА: Хамилтон ће освојити шесту титулу ако... (ФОТО)

КОСАНОВИЋ ПРЕД ТСЦ: Они су веома озбиљан противник