НОЛЕ УПИСАО НОВУ ПОБЕДУ: Ђоковић граби ка полуфиналу (ФОТО)

15.11.2016. 23:29
Novak Đoković
Новак Ђоковић / Извор: Реутерс

Српски тенисер савладао Раонића са 2:0.

Српски тенисер Новак Ђоковић победио је и у другом мечу групне фазе последњег Мастерса у сезони, савладавши Канађанина Милоша Раонића са 2:0, по сетовима 7:6 (8:6), 7:6 (7:5)

Током првог сета није било брејка, па се отишло у тај-брејк у којем је бољи био наш тенисер. Губио је 3:2, преокренуо резултат, стигао до прве сет лопте, ривал је успео да је спасе али је другу сет лопту Ноле успео да искористи и тиме поведе 7:6.

Одмах у другом сету, Ђоковић је узео брејк и повео је 2:0 у гемовима. Раонић је успео да врати брејк, али је Ђоковић поново повео 3:2. Неизвесна борба виђена је у другом делу игре, који је као и први отишао у тај-брејк, из којег је као победник изашао Ђоковић.

Наредни Новаков противник је Гаел Монфис, који има два пораза у групи и нема шансе да се пласира у полуфинале завршног Мастерса у Лондону.