ОДЛИЧНО ПОЧЕО, НЕСЛАВНО ЗАВРШИО: Кецмановић поражен после освојенг првог сета

23.09.2021. 16:51
Miomir Kecmanović
Миомир Кецмановић / Извор: Профимедиа

Бублик се пласирао у четвртфинале.

Српски тенисер Миомир Кецмановић поражен је у осмини финала турнира у Нур-Султану пошто га је у три сета савладао Казахстанац Александар Бублик после преокрета (2:6, 6:33, 7:5) после два сата и два минута игре.

АТП НУР СУЛТАН: Крајиновић није оправдао улогу фаворита

НОВИ СРАМАН НАПАД НА ЂОКОВИЋА: Легендарни тенисер осуо ПАЉБУ по Нолету - "има 500 милиона и игра под СТРЕСОМ"!

КАД БИ ДОШЛО ДО ТУЧЕ: Мареј уверен да би ПРЕБИО Нолета И Федерера, са Надалом би било ЧУПАВО (ВИДЕО)

Кецмановић је одлично почео меч и у трећем гему успео да одузме сервис Казахстанцу, да би исто учинио у седмом гему и убрзо освојио први сет. Пропустио је српски тенисер одмах у првом гему другог сета две брејк лопте, да би потом оба тенисера успешно чувала свој сервис све до осмог гема када је Бублик прву брејк лопту и затим потврдом брејка стигао до изједначења у сетовима.

После ремија у дербију, с доста кадровских проблема, Партизан данас (17.50) гостује у Лучанима, где га чека Младост која ове сезоне игра испод свих очекивања. Квота на двојку је 1,20, а на Сигурну победу (тријумф без примљеног гола) 1,88. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Младост Лучани - Партизан.

По очекивањима, највећа борба виђена је у одлучујућем трећем сету. Све до половине сета није било брејк лопти, а тада је у осмом гему Кец,мановић пропустио чак три шансе да одузме сервис ривалу. Казна га је стигла три гема касније када је Бублик искористио прву брејк шансу, повео са 6:5 и затим на свој сервис стигао до победе и пласмана у четвртфиналу.