ПОЛА - ПОЛА: Победа и пораз за Србе на старту мастерса у Мајамију

25.03.2022. 07:18
Miomir Kecmanović
Миомир Кецмановић / Извор: Профимедиа

Могло је и боље...

Један - један! Српски тенисери су забележили победу и пораз на старту мастерса у Мајамију.

УСВОЈЕНА ЖАЛБА: Новаку Ђоковићу претила ТЕШКА КАЗНА, али до тога ипак неће доћи

ЦИЦИПАС НЕ ЗАБОРАВЉА РОЛАН ГАРОС: Да смо играли у два сета, добио бих Новака

ЖРЕБ ЗА ДЕЈВИС КУП: Србија у трећем шеширу

Миомир Кецмановић је био успешан, пошто је савладао Американца Дежка Сока са 7:6 (3), 6:4 после сата и 39 минута игре у врло захтевном мечу.

Кецмановић је губио са 4:1 у првом сету, али је надокнадио брејк заостатка и у тај-брејку пвео са 1:0. У другом сету био је довољан брејк у 10. гему за пласман у друго коло мастерса на Флориди. Наредни ривал биће му Канађанин Феликс Оже-Алијасим из Канаде који је био слободан на старту.

Ласло Ђере је поражен од Артура Риндеркнеха 6:2, 7:6 (6).

Француз је лако добио уводни сет, али је Ђере у другом имао шансу. Ђере је у тајк-брејку повео са 6:3, али није успео да материјализује ниједну од три везане сет лопте. Риндеркнех је добио “доигравање” са 8:6, пошто је везао пет поена и у другом колу га чека меч са браниоцем титуле Хубертом Хуркачем.

Најновије вести о најбољем светском тенисеру можете пронаћи на овом линку - НОВАК ЂОКОВИЋ.