ПРЕШАО ГРАНИЦУ: Вавринка славио победу, а онда је Циципас покушао да БРУТАЛНО превари судију (ВИДЕО)

03.06.2019. 14:16
Stefanos Cicipas
Стефанос Циципас / Извор: Реутерс

Несвакидашњи потез.

Стен Вавринка и Стефанос Циципас одиграли су трилер меч у осмини финала Ролан Гароса, а после пет сати и девет минута игре славио је Швајцарац.

НИЈЕ ПРОПУСТИО ПРИЛИКУ ДА СЕ ОГЛАСИ: Још једна Кирјосова скандалозна изјава (ФОТО)

ЂЕРЕ НЕМА ДИЛЕМУ: Ево шта можемо очекивати на Вимблдону од њега!

ЧЕКА СЕ САМО ПОТПИС: Михајловић изабрао тим за следећу сезону (ФОТО)

Пети сет је завршен резултатом 8:6 за шампиона Ролан Гароса из 2015. године, а последњи поен је био као на филму. Циципас је пустио лопту која је очешала линију, тако да је Вавринкин слајс значио и крај меча.

Грк се није мирио са поразом, покушао је да обмане судију показујући погрешан траг лоптице, али је арбитар сишао са столице и донео исправну одлуку.

Циципас је знао да није у праву, пришао је мрежи и срдачно се поздравио са победником. Вавринка ће у четвртфиналу играти против сународника Роџера Федерера.

Погледајте како изгледа одбојкашица Таиса.