ДРАМА НА МЕЧУ И НЕЖЕЉЕН ЕПИЛОГ: Још један Србин ПРОПУШТА РОЛАН ГАРОС

21.09.2020. 15:18
Rolan Garos
Ролан Гарос / Извор: Профимедиа/илустрација

Није имао среће.

Данило Петровић неће играти у главном жребу Ролан Гароса. Српски тенисер елиминисан је у првом колу квалификација за Грен слем на шљаци у главном граду Француске од Италијана Алесандра Ђанезија 6:4, 7:6 (10:8).

САМО ТРИ САТА ПРЕД ФИНАЛЕ РИМА: Ђоковић се огласио ПОТПУНО НЕОЧЕКИВАНО и запалио друштвене мреже (ФОТО)

ЂОКОВИЋ ПРЕСТИГАО САМПРАСА: Ево колико треба Новаку да прескочи Федерера и постане НАЈБОЉИ свих времена

"ДО САДА ЈЕ ИЗГУБИО САМО ДИСКВАЛИФИКАЦИЈОМ": Аргентинац открио на који начин ХОЋЕ ДА ПОБЕДИ Новака у финалу

Први сет је решен после брејка у првом гему. Имао је Петровић после тога неколико прилика да врати меч у егал. Пропустио је чак девет шанси да ривалу одузме сервис. После 59 минута Ђанези је реализовао сет лопту и повео 1:0.

Милан се појачао овог лета, а навијачи се надају да би Росонери коначно могли да се умешају у борбу за врх. Вечерас (20.45) на Сан Сиро стиже Михајловићева Болоња и биће то добар тест за домаћина. Кец је 1,60, дупла шанса X2 2,35, а 3 1,55. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Милан - Болоња.

Много више драме виђено је у другом делу. Водио је Петровић прво 2:0, па онда и 3:1. Није успео да сачува стечену предност. Изједначио је Ђанези на 3:3 и до краја више није виђен ниједан брејк. Одлука је пала у тај-брејку. Стигао је Петровић до сет лопти на 6:5, 7:6, 8:7, али ниједну није искористио. Са три везана поена Ђанези долази до победе и проласка у другу рунду квалификација.