Сабаленка у Новаковом загрљају! Све брзо преболела
Веома добри другари
Најбољи тенисер свих времена - Новак Ђоковић, стигао је у Лондон где за седам дана почиње Вимблдон.
Трећи Гренд слем у сезони је јединствена шанса за Србина да дође до 25 великог трофеја у каријери. Он би се тим успехом само додатно учврстио на врху , јер је и овако одавно надмашио по статистичким категоријама Роџера Федерера и Рафаела Надала.
Ипак, пред њим је још један изазов, а то је да покуша да се изједначи са Федерером по броју титула на Вимблдону (8).
Стигла је и Арина Сабаленка, која је, судећи по осмесима, преболела брзо пораз од Џесике Пегуле у Берлину.
Дошло је и до сусрета Новака и Арине, загрљај и размењене речи којих ће засигурно бити током турнира, јер је познато да су веома добри пријатељи Србин и Белорускиња, као и њихове породице.