СЕНЗАЦИЈА У ШАНГАЈУ: Спасао две меч лопте и ПОТПУНО ОЧИСТИО Новаку пут до титуле

09.10.2018. 16:46
Novak Đoković
Новак Ђоковић / Извор: Реутерс

Шокантан резултат.

Велико изненађење догодило се већ у другом колу мастерса у Шангају. Шести тенисер света Марин Чилић поражен је од Чилеанца Николаса Џерија резултатом 2:6, 7:6 (6), 7:5 после два сата и 12 минута рововске борбе.

МАСТЕРС ШАНГАЈ: Стара МУШТЕРИЈА испрашена још једном! Ноле кренуо у ПОХОД на нову ТИТУЛУ! (ФОТО)

КАРДАШИЈАН ШАЉЕ РОНАЛДА У ЗАТВОР? Детаљи наводног СИЛОВАЊА: Кристијано и он ушли у хотелску собу а онда...

Џери, који је 48. играч на АТП листи, спасао је две меч лопте у другом сету, док је у трећем успео да се извуче после Чилићевог вођства од 5:3. Наредни ривал Чилеанца биће победник меча Андреас Сепи – Кајл Едмунд.

Занимљиво, поразом Марина Чилића могао би да профитира Новак Ђоковић, пошто је Хрват био потенцијални ривал Србина у полуфиналу и вероватно најтежа могућа препрека до пројектованог финалног меча са Роџером Федерером.

Marin Čilić
Марин Чилић

Поред Чилића, мастерс у Кини у раној фази је завршио и Домиик Тим који је изгубио од Метјуа Ебдена са 6:4, 6:7 (8), 7:6 (4).

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.

Пратите нас и на Инстаграм профилу SrbijaDanas.com.